درباره آزمون گروه خونی و شخصیت آنان

انسان همیشه به دنبال ساده کردن کارها و پیدا کردن راه های میانبر است. این مورد در روانشناسی هم صادق است. انسان همیشه به دنبال راه های ساده ای برای شناختن روحیات و رفتار انسان های دیگر از روی ماه تولد و سال تولد و موارد مشابه است. گروه خونی هم گاهی این نقش را بازی کرده؛ یعنی گروهی معتقدند بخشی از شخصیت انسان در گروه خونی اش نهفته است؛ این گروه می گویند گروه خونی مشخص می کند که مقتدر، وارسته، سرد یا احساساتی هستید. البته هیچ تحقیق علمی مستندی در این مورد انجام نگرفته و همه چیز در حد یک فرضیه است که البته در نوع خود جالب به نظر می رسد.

خون، خیلی بیشتر از مایع حیات بخشی است که اکسیژن و سایر مواد مغذی لازم و تأمین کننده‌ حیات را از طریق دستگاه قلبی ـ عروقی به سایر نقاط بدن منتقل کند، دور می‌چرخد تا به تصفیه‌خانه‌ ضایعات سلول‌های شما مبدل می‌شود. خون حلقه‌ زیست‌-شیمیایی است که شما را توسط ژن‌ها و کروموزوم‌ها به نسل‌های گذشته و آینده ربط می‌دهد.

گروه خونی و شخصیت افراد: برخی باورها در فرهنگ ژاپن معتقد است که میان شخصیت افراد و گروه خونی آنها ارتباط مستقیم وجود دارد. به این معنا که گروه خونی بر خلق و خوی افراد تأثیر مستقیم دارد.

گروه خونی و شخصیت افراد

در سال 1930، پروفسور ژاپنی توکجی فوروکاوا در مطالعه خود تشخیص داد که هر گروه خونی، منعکس کننده برخی خصوصیات یا رفتارها است. این مطالعه، منجر به محبوبیت اصطلاح “Ketsueki-gata” شد که به تجزیه و تحلیل شخصیت بر اساس گروه خونی افراد اشاره دارد.

مردم ژاپن به نظریه ارتباط میان شخصیت و گروه خونی اعتقاد دارند. بنابراین، آنها علاقه مند به پرسیدن گروه خونی از یکدیگر هستند. آنها از سازگاری گروه خونی به عنوان ابزاری برای زوج ها برای برقراری روابط عاشقانه یا ارزیابی پتانسیل یک کارمند استفاده می کنند. جالب نیست!؟ پس منتظر چه هستید، در سوشیانت تست کشف کنید که گروه خونی شما در مورد شخصیت شما چه می گوید!؟ رابطه میان گروه خونی و شخصیت افراد را کشف کنید.

گروههای خونی

چهار گروه خونی مختلف وجود دارد: A، B، O و AB. هر یک از انواع بر اساس آنتی ژن های موجود در سطح گلبول های قرمز با انواع دیگر متفاوت است. این آنتی ژن ها اثربخشی سیستم ایمنی بدن شما را توضیح می دهند. بیایید نگاهی به گروه‌های خونی مختلف و نوع ویژگی‌هایی که هر کدام از آن‌ها با گروه خونی دیگر سازگار است بیندازیم. همه موجودات زنده برای زنده ماندن به خون نیاز دارند. در بین مردم به مایع زندگی نیز معروف است.

تست آزمون گروههای خونی و شخصیت آنان

یک نظر بگذارید

دلیل بازگشت وجه