تست کهن الگوی خدا به عنوان انسان چه میشد ؟

اگر خدا را یه انسان فرض کنیم و جایگاه بالای آن رو به انسان نسبت دهیم با توجه به انجام آزمایش انجام شده تیم سوشیانت تست متوجه این امر شدیم البته این آزمون و نتایج فرضی بوده و هیچ دلیل و منطق علمی ندارد.

اگر خدا یک مرد بود

اگر خدا را یک مرد تصور میکردم به احتمال زیاد یک زئوس میشد، زئوس مردان قدرتمندی هستند که در هر جایی که باشند موفق‌ترین، بانفوذترین و قدرتندترین افراد آن صنف هستند. این مردان به صورت ذاتی قدرت مدیریت و فکر اقتصادی بسیار بالایی دارند. آنها برندسازی می‌کنند، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ را پایه‌ریزی می‌کنند و باعث رونق اقتصاد یک جامعه می‌شوند. این مردان قدرت فوق العاده‌ای برای رهبری افراد، مدیریت کلان، آینده‌نگری و استفاده از امکاناتی دارند که شاید به چشم دیگران نیاید.

نتایج کامل آزمون به شرح زیر میباشد :

اگر خدا یک زن بود

اگر خدا را یک زن تصور میکردم به احتمال زیاد یک آتنا میشد، آتنا زنانی خردگرا و اهل منطق هستند که در بین آشنایان و دوستان به منطقی بودن و دوری از حواشی معروف هستند. این زنان علاقه زیادی به درس خواندن و مطالعه کردن دارند، بسیار فعال هستند و مخصوصا در مجامع علمی به وفور یافت می‌شوند. وقتی با این افراد روبرو می‌شوی متوجه هدف‌ها و برنامه‌ریزی‌های دقیقشان می‌شوید. مردان در برخورد با این زنان اغلب اذعان می‌کنند که با زنی متفاوت روبرو هستند که گویی از او انگیزه و انرژی می‌گیرند.

نتایج کامل آزمون به شرح زیر میباشد :

با مقایسه دو آزمون و سوالات تست در قرار دادن خدا به عنوان یک زن با چالش بیشتری روبرو بودیم و سر انجام به آتنا و تست آزمون مورد نظر رسیدیم

یک نظر بگذارید

دلیل بازگشت وجه